Nabídka

Máme pro vás připraven opravdu široký výběr obkladů od nejrůznějších výrobců. Prodáváme obklady různých velikostí – od nejmenších mozaiek 1×1 až po formáty 160×320 cm. Můžete si u nás vybrat obklady do koupelny, do kuchyně, bazénu, prostě všechny keramické obkládačky a dlaždice do interiéru i exteriéru.

Součástí našeho sortimentu jsou i spárovací hmoty, lepidla, sprchové kouty, vany, sanitární keramika a vodovodní baterie.

Zpracováváme grafické návrhy koupelen v 3D ZDARMA.

Široký výběr obkladů do koupelen

Co je rozhodující pro vzhled a praktičnost vaší nové koupelny? Správný výběr koupelnových obkladů!

Barevný tón, povrch, rozměry i vzájemná kombinace obkladů vytvoří jedinečný design koupelny, v níž budete rádi relaxovat po náročném dni. Firma Mejsnar – obklady a dlažby vám nabízí bohatý výběr obkladů do koupelen od renomovaných zahraničních výrobců.

Obklady a dlažby určí vzhled nové koupelny

Moderní koupelna slouží nejen pro hygienu, ale i jako relaxační prostor. Dejte své koupelně jedinečný vzhled – vyberte si kvalitní obklady a dlažby v atraktivních barevných tónech z nabídky firmy Mejsnar – obklady a dlažby. Ať už modernizujete starou koupelnu, nebo budujete novou ve svém domě či bytě, z rozsáhlého sortimentu koupelnových obkladů a dlažeb si u nás určitě vyberete. Vytvořte s námi koupelnu snů, v níž si rádi dopřejete chvíli jen pro sebe. Správně vybrané obklady a dlažby podtrhnou krásu vaší koupelny i její praktičnost.

Při výběru obkladů a dlažby vsaďte na svůj dobrý pocit

Stavební řešení vaší koupelny je základ, avšak teprve obklady a dlažby vtisknou koupelně její nezaměnitelný charakter.

Jaký zvolit formát, povrch, barvu, styl koupelnové dlažby a obkladů? Nedělejte si žádné starosti, spolehněte se na odborníky. Firma Mejsnar – obklady a dlažby působí na trhu už více než dvacet let. Navrhneme pro vás řešení na míru. ZDARMA vám vytvoříme grafický 3D návrh, abyste si dokázali představit, jak budou vybrané obklady a dlažba ve vaší koupelně vypadat. Nechte na sebe zapůsobit emoce – dobře zvolené obklady a dlažba jsou rozhodující pro váš dobrý pocit z nové koupelny.

Nákup obkladů a dlažeb na webu i v prodejně

Předností společnosti Mejsnar – obklady a dlažby je dlouhodobá zkušenost s prodejem obkladů a dlažeb. Náš sortiment tvoří jen kvalitní obklady dlažby od ověřených dodavatelů. Máme pro vás rozsáhlou nabídku výrobků mnoha renomovaných zahraničních značek. Vyberte si obklady a dlažbu do kuchyně, koupelny a dalších prostor své domácnosti či firemního sídla na našem webu nebo v kamenné prodejně v Horní Olešné na Jindřichohradecku. Kontaktujte nás e-mailem i telefonicky, rádi vám sdělíme podrobné informace o cenách a vlastnostech našeho zboží.